Çince Konuşma Kulübü


İşleyiş

Hacettepe Çeviri Topluluğu olarak Çince Konuşma Kulübümüzü açıyoruz! Sadece profesyonel anlamda değil, kişisel olarak da fayda sağlayan Çince dilini, tanımanızı ve de ufak da olsa belli ifadelerle kendinizi ifade edebilme şansı yakalayabileceğiniz bu kulüp dile ilgi duyan herkese kapılarını açıyor. Kültürel açıdan gelişmenize yardımcı olan Çince, dünya üzerinde en çok konuşulan dildir. Çince öğrendiğiniz zaman, daha çok insanla iletişim kurabilir ve etkileşim içerisine girebilirsiniz. Böylece kişisel deneyimlerinizi arttırarak, insanları daha iyi tanımaya başlarsınız!

Çeviri Topluluğu Proje Birimi olarak özenle tasarladığımız Çince Konuşma Kulübü sizler için sosyal bir ortamda, moderatörlerimiz ve de ekip arkadaşlarımız eşliğinde konuşarak, Çincenizi geliştirebileceğiniz bir platformdur. Birim tarafından özel olarak hazırlanmış müfredata göre yürütülen bu kulüp, yöntem ve sistem olarak Ankarada tektir.

Katıldığınız kulüp günlerinde üyelerimize sağladığımız konularla birlikte verilen konuları işleyip konuşarak, hedef dilin kültürünü tanımış olup, konuşmanızı deyim ve kalıplarla renklendirmiş olacaksınız. Ayrıca çince kapasitenizi geliştirip, konuşma içeriğinizi renklendirirsiniz. Sosyal bir ortamda arkadaş edinip Çince dilini tanımak ve kendinizi bu yönden geliştirmek istiyorsanız bu kulüp tam size göre!