Rusça Konuşma Kulübü


Çeviri Topluluğu Proje Birimi olarak sizler için özenle tasarladığımız Rusça Konuşma Kulübü sosyal bir ortamda, moderatörlerimiz ve de ekip arkadaşlarımız eşliğinde konuşarak, Rusçanızı hem geliştirebileceğiniz hem de kulak aşinalığı kazanabileceğiniz bir platformdur. Birim tarafından özel olarak hazırlanmış müfredata göre yürütülen bu kulüp, yöntem ve sistem olarak Ankarada tek Rusça Konuşma Kulübüdür. Sistemimiz tüm seviyelerdeki Rusça konuşurlarına hitap etmektedir.

Her haftasonu Route’da gerçekleştirdiğimiz Rusça Konuşma Kulübünde her seviye için hazırlanmış müfredatta “anlıyorum ama konuşamıyorum” diyen üyelerimize bile konuşabilecekleri konular yaratmaktayız. Amacımız Rusçayla ilk defa tanışan üyelerimize kulak aşinalığı kazandırabilmekle beraber işin konuşma boyutuyla ilgili bir altyapı vermektir. Altyapısı olan üyelerimizi ise daha da akıcı konuşma yetisi sağlamayı hedeflemekteyiz.

Katıldığınız kulüp günlerinde üyelerimize sağladığımız konularla birlikte verilen konuları işleyip konuşarak, hedef dilin kültürünü tanımış olup, konuşmanızı deyim ve kalıplarla renklendirmiş olursunuz. Ayrıca Rusça düşünme kapasitenizi geliştirip, konuşma içeriğinizi renklendirirsiniz. Sosyal bir ortamda arkadaş edinip ingilizcenizi geliştirmek istiyorsanız Rusça Konuşma Kulübü tam size göre!

Moderatörlerimiz