Kurumsal İletişim Birimi


Kurumsal İletişim Birimi Bilgi Sayfası’na hoş geldiniz! Birimimiz bir başkan, bir başkan yardımcısı, ve aktif üyelerimizden oluşmaktadır. Birimimizin öncelikli görevi üniversite içinden ve dışından diğer topluluk ve kuruluşlarla iletişim kurmak, ortak etkinlikler, seminerler ve partiler için diğer birimler veya üniversite dışı kuruluşlarla çalışarak zemin hazırlamaktır.

Bununla birlikte öncelikli olarak WhatsApp uygulamasındaki üye grupları olmak üzere diğer üye gruplarının oluşturulmasından, yönetiminden, ve gruplarda yapılacak duyuruların düzenlenmesinden sorumlu olan Kurumsal İletişim Birimi, aynı zamanda yapılacak akademik etkinliklere katılacak olan davetliler ve konuşmacılarla gerekli iletişimi kurarak davetlilere etkinlik süresince refakat ederler.

Kurumsal İletişim Birimi’nde toplantılar en az ayda 1 tane olacak şekilde düzenlenir. Kısaca Kurumsal İletişim Birimi topluluğun iletişim ağlarından sorumlu, daha akademik etkinliklere yönelen birimidir. Bizimle çalışmak isteyen bir üyemizseniz, birim başkanı ve başkan yardımcısına mail adresleri üzerinden iletişime geçip başvurunuzu yapabilirsiniz!

Yönetim Kurulu

Almanca Mütercim Tercümanlık Öğrencisi, Kurumsal İletişim Birim Başkanı, Başeditör. İletişim: [email protected]
Profili Görüntüle →