Oyun Yerelleştirme Atölyesi


İçerik

Çeviri Topluluğu Proje Birimi olarak düzenlediğimiz Oyun Yerelleştirme Atölyesi sizlere oyun çevirisi nedir ve nasıl yapılır gibi sorularınıza cevap almak için ideal bir fırsat sunuyor. Uzman moderatörümüz tarafından özenle hazırlanan müfredat eğlenirken yeni bir çeviri türü öğrenmenizi sağlayacak. Haftada bir gün olmak üzere amfide düzenlenen atölyemiz sene sonu belgelendirmeli bir programdır. Oyun oynamayı ve çeviri yapmayı seviyorsanız; hem bir sertifika hem de oyun çevirisi yetenekleri kazanabileceğiniz atölyemize ilgisi olan herkesi bekliyoruz.

Neden Oyun Yerelleştirme Atölyesine Katılmalıyım?

  • Oyun yerelleştirme, sektörde en hızlı büyüyen alanlardan biridir. Beceri setinize böyle bir yeteneği eklemek sizleri potansiyeli büyük bir alanda sayılı kalifiye elemanlardan biri yapar. Çoğu firmanın gözünde sizleri öne çıkaracak bir yetenektir.

  • Sektördeki eğlenceli alanlardan biridir. Oyun oynamayı halihazırda seven bir çevirmen için oyun yerelleştirme, aynı zamanda bir hobi gibi olacaktır. Sizlere işinizi yapmaya devam ederken nefes almanızı sağlayacak bir alan oluşturur.

  • Geleceğe yönelik bir çeviri alanıdır. Teknolojinin gelişmesiyle beraber geçen her gün daha da yaygınlaşan oyun sektörü oyun çevirisini de yanında taşımaktadır.

Moderatörlerimiz